čakra bledomodrá

 

   

SWISS TESLA HARMONIZER PLATNIČKY

Svetlo modrá

 

 

 

"Chakra
Je priradená do 5. čakry (chakra krku / hrdla = štítna žľaza). Hojenie rán, pri vysokom krvnom tlaku, migréne, nespavosti a klimakterických ochoreniach, pomáha pri zápaloch, detoxikáciách, podporuje zdravie dýchacich ciest, hrdlo a štítnu žľazu, obnovuje chuťové bunky.

 

Bledomodrá symbolizujú more, nebo, voľnosť, farba mieru.

Bledomodrá platnička pomáha správne sa vyjadrovať, hovoriť pravdu, s láskou povedať všetko čo nás trápi, vyjadrovať sa láskyplne, nepouživať hrubovybračne slová, nezachádzať do minulosti, dodáva odvahu pre vyjadrenie sa.
Po psychickej stránke pomáha prijať odpustenie za všetko čo nám kedy ubližilo, aj samím sebe, podporuje trpezlivosť, spoľahlivosť, pokoj, na duchovnej úrovni posilňuje schopnosť meditácie a prijímanie pravdy.

 

 

5.Krčná čakra je prvou z čakier, ktorá predstavuje bránu k energetickej, duchovnej a spirituálnej úrovni, je bránou k múdrosti. Nachádza sa vo výške hrtana a jej farba je modrá.

Je centrom ľudskej vyjadrovacej schopnosti, a tým jeho reči, mimiky a telesného držania, komunikácie a inšpirácie. Pomocou hormónov štítnej žľazy riadi náš temperament, naše emócie a väčšinu našich psychických vlastností.

Na telesnej úrovni súvisí piata čakra s produkciou hormónov vyvažujúcich štítnu žľazu.

Harmonická čakra je prejavom umeleckého a rečníckeho nadania, túžbou po meditácii a hľadania spirituálneho učenia.

Kvôli nedostatku energie v tejto čakre sa môžeme cítiť ustrašenými, ostýchavými, manipulatívnymi a môžeme sa báť sexu.

Bloky v krčnej čakre sa často prejavujú chrapotom. Máme problém sa vyjadriť jasne, aby nedošlo k nedorozumeniu. Sme tichí, samotárski a náš hlas znie zastreto, zajakávame sa. Pripojíme sa radšej k všeobecnému názoru, nezaujmeme svoj postoj a dôvera v naše schopnosti je otrasená, nedôverujeme svojej intuícii.

Nadmerná energia sa prejaví arogantnosťou, dominantným charakterom, ktorý uznáva len svoju pravdu, klebetením, či sklonom k sústavnému diskutovaniu.

Na telesnej úrovni sa bloky prejavia plytkým dýchaním, nedostatočnou funkciou štítnej žľazy.