Skúsenosti so Swiss Tesla platničkami

Skúsenosti so SWISS TESLA HARMONIZÉR PLATNIČKAMI


SWISS TESLA HARMONIZÉR platničky sú antény pre kozmickú energiu, majú harmonizačné pole a preto môžu mat pozitívny vplyv na Telo i Duši. Môžu energeticky čistiť potraviny i voda, i môžu podporiť rastliny/zelenina pri rastú i prosperita. Mnoho lúdia ich používajú tiež na podporu telesne hojenie i uzdravenie (na príklad pri bolesti hlavu, zranenie, a pod.) alebo ich nosia so sebou aby zdvihli ich pole kmitanie.

 

Čo je AURA?

Je to elektromagneticky obal každého živého organizmu, ktorý zobrazuje celkový stav ducha i tela.

Vyobrazený je špeciálny  bioenergeticky prístroj na odfotenie AURY.

Skusenosti so SWISS TESLA HARMONIZÉR platničku 9cm,

farba červena

Aurafoto večer po 
celodennej záťaže.

Aurafoto po 10 min. 
harmonizovanie so SWISS TESLA
HARMONIZÉR platničku ukáže výrazne zlepšenie stavu aury.

 

 

 

Tu je príklad kirlianskej fotografie. Keď sa merala energia človeka s radionickým prístrojom, ukázala hodnota ca. 20 - 25 (Miera od 0 - 100).

Keď človek potom nosí Harmonizér platnička na seba stúpa tato hodnota priebehu par minút na hodnota 90 - 95 !!!

       
 


Indikácie pre použitie SWISS TELSA HARMONIZÉR platničky


Obecné zásady aplikácie platničiek

 • Platničky, pokiaľ je možné chránime pred poškodením vhodným obalom.
 • Pri aplikácií platničiek na tele sledujeme účinnosť. Pri známkach preenergetizovania, platničky odložíme.
 • Preenergetizovaniu hlavne u detí sa vyhneme používaním platničiek s menšími rozmermi, napr. typu prívesok 2,7cm.
 • U dospelých môžeme dlhodobejšie použiť aj platničky väčšieho rozmeru typu prívesok 3,6cm, alebo platničky 8,5 x 5,5cm.
 • Majme na pamäti, že pokiaľ sme zdravý a v kondícii, je pravdepodobné že aplikovaním Harmonizér platničky nebudeme cítiť žiadnu zmenu. Ak prežívame akúkoľvek fyzickú alebo psychickú disharmóniu (záťaž), účinok by mal byť veľmi razantný.
 • Aplikácia väčších platničiek je vhodné časovo obmedziť, pri prvom použití na cca 15 min.
 • ČIERNE PLATNIČKY neutralizuju a vyrovnaju pole, s nimi neni možne sa preenergetizovať.
 • Čierne platničky možu byt dlhodobo inštalovane.

 

 

 

 

Podľa predchádzajúcich skúseností

 

                      

 • postačí, ak napr. nosíte platničku v kabelke. Priamy telesný kontakt nie je potrebný.
 • v noci je možné položiť platničku pod vankúš.
 • energetizujte potraviny alebo nápoje na platničke pred konzumáciou.

 

 

Naše skúsenosti:

 

"Bývame 20 metrov od vysokého napätia 22 tisíc Voltov. Boli sme oslabený, chorý, nervózny až dovtedy, dokedy sme si neaplikovali 3 platničky 21 x 21 cm čiernej farby. Rozmiestnili sme ich po dome. Odvtedy sa cítime lepšie. Zdravotný stav sme si zlepšili i doplnkami výživy."

 

"Bolievala ma hlava pri telefónovaní už po piatich minútach. Odkedy mi manžel aplikoval harmonizér nálepku na mobil môžem volať aj pol hodinu."

 

"Keď mám málo energie, dám si náhrdelník s farebnými platničkami a môžem pracovať celý deň až do tmy. Necítim sa unavená. Ale na noc ich musím odložiť, aby som mohla vklude zaspať."

 

"Mávala som dlhoročné bolesti pod bruškom (močový mechúr, vaječníky). Odkedy som nosila v nohavičkach platničku jeden týždeň červenú a jeden týždeň oranžovú 9 cm, odvtedy tieto bolesti nemávam, a to som každoročne predtým užívala antibiotiká. Nepomohli mi na dlho. Teraz mám pokoj."

 

"Dievčatko 14 ročné pichol do prostredníka medzi prstami neznamy hmyz. Bola alergička. Ruka jej zapuchla ako bublina. Po týždni antibiotiká nezabrali, ani mastičky. Bola neštastná, keď k nám prišla, bolelo ju to. Aplikovali sme jej na noc platničku 8,5 x 5,5 cm bledomodrú. Na druhý deň prišla usmiatá a veselá, priniesla nám platničku, ruka bola odpuchnutá, bez bolesti a nič na nej nebolo."

 

"Jedna známa keď som sa s ňou stretol, bola veľmi neštastná. Odviezla manžela s mozgovou mŕtvicou do nemocnice. Bol v kóme a lekári mu nedavali nádej.Ppožičal som jej veľku fialovú platničku 21x21cm, nech mu ju dá na noc pod vankúš. V neuveriteľne krátkom čase sa pán prebral. Bol celý ochrnutý, nemohol hovoriť, ani sa hýbať. Lekári konštatovali, že už nebude nikdy chodiť, ani hovoriť. Avšak platnička pracovala na harmonizácii jeho biopola, dodávala mu energiu, čistila ho a tak povediac kŕmila energiou. Po krátkom čase človek začal hovoriť aj chodiť. Lekári sa nestíhali diviť, pokladali to za neuveriteľne, zázrak. On im aj platničku ukázal a chválil ju, že je to je genialny vynález."

 

"Boli sme s priateľmi pri mori. Deň pred našim odchodom si priateľ porezal ruku na skle v mori. Začalo mu to napuchnúť s veľkými bolesťami a išla mu čierna čiara po ruke, evidentne mal otravu. Na druhý deň mal šoférovať auto, s ktorým sme mali isť všetci domov. Bol nešťastný a ubolený. Na noc sme mu aplikovali na ruku bledomodrú platničku vo formáte kreditky. Na druhý deň okolo obeda prišiel veselý, že už ho ruka takmer nebolí. Celú cestu z Chorvatska až do Viedne šoferoval on."

 

"Naša priateľka bola neštastná so svojho manžela, ktorý stratil prácu. Bol úplne duševne na dne. Kúpila mu červený prívesok. Nosil ho týždeň. Jemu sa zmenili pocity i myslenie a následne si našiel novú prácu, lepšiu ako bola tá predošlá. Rodina má 5 detí."

 

"Udrel som si neštastne opak dlane pri sekaní dlaždic kladivom tak surovo, že som myslel, že mám zlomené kosti. Rýchlo som bežal domov, lahol som si a položil ruku na veľku fialovú platničku 21 x 21 cm. V priebehu 15 minút mi prešlo cez ruku veľke pulzovanie, potom sa to ukludnilo. Nevznikla žiadna modrina, ani kosti neboli zlomené. A po pol hodiny som už znovu mohol pracovať. Ruka ma viac nebolela."

 

"Naša priateľka robí prednášky. Vždy bola veľmi unavená po nich. Zľutovali sme sa nad ňou. Tak sme jej poradili nech si dá náhrdelník s farebných platničiek. Po prednáške si nasadila náhrdelník a bola zlatá, hovorila "Brnim, brnim". Sedela asi pol hodinu bez slova a sledovala svoje pocity. Zrazu nemala žiadne výkyvy emocií, cítila sa plná sily a radostná."

 

"Keď sme pribíjali strešné šindle, udrela som si po palci tak silno, že som myslela že odpadnem. Ihneď som bežala domov a priložila som na palec fialovú kreditku. V priebehu 20 minút sa najskôr bolesť asi na 5 minút zosilnila, a potom začala ustupovať. Necht mi vôbec neočernel, iba malá červená bodka bola vidieť. Po pol hodine som bola znova na streche a veselo som pracovala ďalej."

 

"Naša priateľka z Viedne nemohla spávať, mala čierne kruhy okolo očí. Taká bola zúfalá, nevedela čo má robiť. Potom priateľ jej zistil, že má pod postelou geopatogénnu zónu. Poradili sme jej čiernu kreditku pod vankúš. Tak spala, že sa ráno nevedela prebudiť, dobiehala potrebný spánok. Je veľmi vďačná a je presvedčená, že kreditka jej skvalitnila spánok."

 

Velmi senzibilná slečna z Bratislavy nám napísala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktorú som si od vás kupila je priamo zázračná. Veľmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestiach. Mám s ňou veľmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredím a spánok sa mi upravuje. Myslím, že mám aj viac energie."

 

Skúsenosti zakaznikov podla ABC

 

Akupunktúra
dosiahlo sa veľmi dobrých výsledkov prikladaním platničky na akupunktúrne body alebo na boľavé miesta, obzvlášť kĺby. Energizujúci účinok a zníženie bolesti sa dosiahli mimoriadne rýchlo, pričom spôsob aplikácie je veľmi šetrný a bezbolestný.

Alkoholizmus
sa vyliečil sústavným nosením purpurovej platničky na tele.

Alergie na ovocie
ovocie sa uložilo na noc na platničku. Už po dvoch dňoch sa alergia značne zmiernila a po týždni bolo možné ovocie bez váhania konzumovať.

Alergie na kovy(napr. na nikel na náramkových hodinkách, náušniciach, apod.)
kovové časti sa položia na platničku na určitý čas (v závislosti od veľkosti predmetu). Alergia na kov sa stlmila prípadne úplne vymizla.

Artritída
v prípade artritídy prstov rúk bola zaznamenaná značná úľava.

Astma
pri záchvatoch sa zlepšilo dýchanie.

Bolesti chrbta

Pri týchto ťažkostiach je možná aplikácia fialovej, žltej alebo oranžovej na oblasť krížov. Najlepšie prilepiť leukoplastom na bolestivé miesto a nosiť až do uplného odznenia ťažkostí.

Bolesti hlavy
platničku prikladať striedavo na čelo a na spánky. Po hodine prejdú bolesti hlavy.

Bolesti ľadvín
platničku nosila postihnutá osoba deň a noc na oblasti ľadvín. Platnička sa pritom ohriala až rozpálila. Po preliečení boli bolesti poprvýkrát znesiteľné.

Bolesti ucha
platnička sa cez noc priložila k uchu. Po jednom dni bolesti zmizli.

Bolesti žalúdka
platničku nosili na boľavom mieste. Po krátkom čase bolesti prešli.

Depresie
Tieto stavy sa značne zlepšili (vrátane fóbií, strachu zo zubára apod.)

Detoxikáciatextílií
platnička sa položila na cca 15 minút na bielizeň, ktorá obsahovala škodliviny. Po nasledovnom testovaní na výskyt škodlivín boli tieto testy negatívne.

Ekzémy
platnička sa položila na postihnutú ruku na niekoľko hodín. Zápal sa stiahol, mnoho tekutiny bolo “vytiahnuté” z postihnutého miesta. Na noc sa purpurová platnička položila pod vankúš. Po šiestich dňoch bola ruka, až na mierne ružovkasté sfarbenie, úplne zahojená.

Elektrosmog
Zaťaženie elektromagnetickým žiarením (napr. od televízora, počítačov, mikrovlnka, vysokého napätia apod.) sa do veľkej miery neutralizovalo. Proti elektrosmogu sa vyrába čierna platnička so zvýšenou schopnosťou neutralizovať negatívne vyžarovanie.

Energetizácia
noste platničku pri tele po dobu 1-2 hodín denne alebo po celý deň. V niektorých prípadoch sa môže stať, že po cca 2 hodinách bude treba platničku uložiť nabok, pretože človek pocíti určitú únavu, na základe aktivacia očistných procesov organizmu, teda vybudenie imunitného systému.

Ischias
bolesť sa zmiernila po tom, ako cez noc pacient spal na platničke a cez deň ju nosil pri tele, pričom ďalej bral predpísané lieky.

Migréna
jedna pani trpela migrénami 25 rokov. Priložila platničku k telu (cca 20-30 cm od tela) a tým dokázala migrénu eliminovať.

Namáhaný sval
jedna staršia pani si pri práci v záhrade “natiahla” sval a pohybovala sa s veľkými ťažkosťami. Platnička bola priložená na 1 hodinu na chrbticu najbližšie poškodenému miestu a následne nosená na krku. Po dvoch dňoch bolesť zmizla.

Neurodermitída
svrbenie zmizlo po použití purpurovej platničky. Následné použitie mastí ukončilo proces hojenia.

Nespavosť
Platnička sa cez noc položila pod vankúš. Nasledoval hlboký a regenerujúci spánok.

Nevoľnosť
platnička sa položila na oblasť solárneho plexa (pupok), po 15-tich minútach nevoľnosť zmizla.

Odvykanie si od fajčenia
cigarety sa položili na tri minúty na purpurovú platničku. Následne cigarety už “nechutili”.

Pokožka rúk
namáhaná pokožka rúk s mnohými prasklinami na prstoch, ktorá bola niekoľko rokov bezúspešne liečená kortizónom. Po priložení platničky sa okamžite dostavilo zlepšenie.

Popálenina
platnička sa položila na popáleninu (nižšieho stupňa). Bolesť okamžite prešla, pľuzgiere sa nevyskytli.

Poranenie staršieho dáta
po cca 15-minútovom priložení platničky opuch opadol, bolesti zmizli a (poranené) koleno bolo opäť pohyblivé.

Poštípanie komárom
noha opuchnutá od poštípania komármi bola liečená platničkou cca 1 hodinu. Opuchy a bolesť zmizli.

Prospech v škole
jedno 15-ročné dievča malo problémy so sústredením a nosilo zo školy zlé známky. Platnička sa položila na noc pred previerkou pod vankúš, počas dňa bola nosená vo vrecku na nohaviciach. Previerka dopadla na jednotku.

Rast zelene
priložili platničku k skúšobnej izbovej rastline (nachádzajúcej sa v črepníku). Po 3 1/2 mesiacoch bola táto rastlina dvakrát takej veľkosti ako kontrolná rastlina. Orchidea, ktorá už osem rokov nekvitla, opätovne rozkvitla.

Rezné rany
v prípade reznej rany je potrebné položiť platničku na postihnuté miesto na dobu 20 minút za každý milimeter hĺbky reznej rany. Urýchľuje zhojenie rany.

Starnutie
v prípade príznakov starnutia je vhodné na patričnom mieste na hlave (zadná časť hlavy nad krčnou chrbticou) energetizovať priamo epifýzu. Je totiž centrálnym riadiacim orgánom pre oblasť telesnú, duševnú a duchovnú. Osoby trpiace stareckou depresiou a Alzheimerovou chorobou potvrdili zjavnú harmonizáciu impulzov. Títo ľudia lepšie spali, neboli už agresívni a hovorili opäť súvislé.

Veterinárne ošetrenie
starému 11-ročnému vlčiakovi dávali denne piť vodu, ktorá bola “nabitá” energiou z purpurovej platničky a raz mu platničku na 15 minút zavesili okolo krku. Po jednom týždni bol pes opäť vitálny a životaschopný, leskla sa srsť aj oči a zjavne nepociťoval žiadne bolesti.

Vykĺbené končatiny
na ukľudnenie silných bolestí sa platnička obviazala okolo ramena. Po krátkom čase bolesti zmizli a rameno bolo opäť úplne funkčné.

Zápcha
chronická zápcha sa vyliečila v priebehu troch dní.

Zuby
pri bolestiach zubov sa k boľavému miestu priložila platnička na celú noc, po tri noci. Bolesti zmizli. V mnohých prípadoch zmizli bolesti zubov už po hodine či niekoľkých minútach.


UPOZORNENIE
Swiss Tesla Harmonizér platničky za žiadnych okolností nie sú náhradou riadneho lekárskeho ošetrenia a preto sa ich použitie obmedzuje na prípady, kde nie je potrebný lekársky zásah. Môžu byť dodatočne používané popri riadnej liečbe a nemali by sa považovať za náhradu liečby lekárom.
  

V prípade horeuvedených skúseností sa jednalo o individuálne sa odlišujúce výsledky, ktoré boli dosiahnuté pri použití Harmonizér platničiek Swiss Tesla.
  

Nakoľko sa pôsobenie Swiss Tesla Harmonizér platničiek u každého človeka prejavilo inak, nemôžu byť horeuvedené skúsenosti považované za všeobecne platný výsledný účinok. Tieto údaje slúžia k tomu, aby sa každý, kto sympatizuje s alternatívnymi spôsobmi liečenia, inšpiroval k snahe použiť tieto pomôcky, nachádzajúc vlastné skúsenosti pre ideálne použitie.
  

Častokrát sa zabúdza na to, že úspech Swiss Tesla Harmonizér platničiek sa zakladá výlučne na prísune životnej energie. To znamená: povzbudí sa samoozdravovací proces organizmu. To ale neznamená že je možné okamžite prestať užívať predpísané lieky na podporu materiálnej časti tela! Rozumie sa samo sebou, že rozumná životospráva je taktiež dôležitou základnou podmienkou úspechu.
  

Tiež je dôležité nepripisovať Swiss Tesla Harmonizér platničkám žiadne magické účinky - jedná sa tu o vedecky podložený proces. Energia a jej formy nie sú magické záležitosti, ale prakticky dokázateľné. Ak sa obsah vlastnej energie zvýši, môže to prispieť aj k duchovnému rastu človeka. Ale Harmonizér platničky obsahujú - ako aj ostatné nosiče energií v oblasti kozmickej energie - informácie a napomáhajú ďalšiemu vývoju, ale v žiadnom prípade nenahrádzajú lekárske ošetrenie.